Неділя,
31 липня 2016

Наші спільноти

Український Червоний Хрест у 2015 році надав гуманітарну допомогу більш ніж мільйону переселенців

Найбільше внутрішньо переміщених осіб перебуває в Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській областях та місті Києві.

Иллюстративная фотография / Фото УНИАН
Ілюстративна фотографія / Фото УНІАН

Товариство Червоного Хреста України у 2015 році надало гуманітарну допомогу більше ніж мільйону внутрішньо переміщених осіб.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила генеральний секретар Національного комітету товариства Алла Хабарова під час прес-конференції.

Вона зазначила, що станом на кінець 2015 року кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні становила понад 1,5 млн.

Переселенці повинні голосувати за місцем проживання після створення безпечних умов - спостерігачі ЄП

«Всього за це час надано допомоги більше мільйону внутрішньо переміщеним осіб на більш як 14 млн швейцарських франків», - підкреслила вона.

За словами Хабарової, найбільша програма фінансувалася Міжнародною федерацією Червоного хреста і Червоного півмісяця, і за цією програмою надавалася допомога не тільки Донецькій і Луганській, а і й частково всім областям, де проживають внутрішньо переміщені особи.

«Найбільше внутрішньо переміщених осіб перебуває в Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській областях та місті Києві», - зазначила Хабарова.

Вона додала, що завдяки співпраці із Всесвітньою організацією здоров’я на сьогодні в цих областях працює 21 мобільна медична бригада (до 31 грудня працювали 26, ведуться переговори, щоб далі продовжити цю роботу).

Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку