Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

В Одеській області прикордонники виявили нелегальний трубопровід для перекачування спирту

В Одеській області прикордонники виявили нелегальний трубопровід для перекачування спирту.

Фото dpsu.gov.ua
Фото dpsu.gov.ua

Як повідомив УНІАН старший офіцер сектору взаємодії зі ЗМІ Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Олександр Яковенко, 4 вересня в рамках проведення спеціальних заходів з протидії незаконному переміщенню через державний кордон контрафактної продукції прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили підпільний трубопровід.

На Волині прикордонники запобігли контрабанді великої партії сигарет до Польщі

Пластикову трубу діаметром 20 мм і довжиною близько 100 м прикордонники виявили на напрямку населених пунктів Розаливка (Україна) і Стара Андрияшивка (Молдова).

«За попередніми даними, порушники мали намір використовувати підземну комунікацію для перекачування спирту з території Молдови. Про факт виявлення трубопроводу прикордонники поінформували молдавських колег і потім демонтували його», - зазначив Яковенко.

У відомстві уточнили, що в даний час використовуються нові технології для протидії порушникам кордону. Зокрема, для виявлення в ґрунті на великій глибині прокладених комунікацій прикордонники застосовують портативні багатоцільові скануючі георадари, за допомогою яких здійснюють моніторинг кордону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку