Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

Півмільйона переселенців отримують українську пенсію, з них левова частка живе на окупованих територіях - Геращенко

На сьогодні 505,8 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримують пенсійне забезпечення, і левова частина цих людей проживає на окупованих територіях і щомісяця їздить отримувати пенсії в підконтрольні українській владі населені пункти. 

Фото УНИАН
Україна за два роки виплатила пенсіонерам-переселенцям майже 42 млрд / УНІАН

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Ірина Геращенко.

"Під час дискусії з європейськими партнерами піднімалося питання виплат на окупованих територіях. Українська влада не може виконувати свої повноваження на окупованих територіях, де не працюють українські пенсійні фонди, банки, пошта. Тому пенсіонери змушені реєструватися як ВПО...", - написала вона.

Рада скасувала випробувальний термін для переселенців при прийомі на роботу

За її словами, станом на серпень 2014 року на обліку у Пенсійного фонду України перебували 1278,2 тисяч пенсіонерів, та станом на 1 вересня 2016 року до органів Пенсійного фонду України за відновленням виплати пенсії не звернулись ЛИШЕ 149 тисяч осіб.

"Для української сторони стоїть гостро питання процедура верифікації призначення та відновлення соціальних та пенсійних виплат, так як через відсутність органів державної влади на сході України неможливо отримати доступ до реєстрів. А виплачувати пенсіі "мертвим душам"- ми собі дозволити не можемо. З 2014 року по серпень 2016 рік виплатила 41,8 млрд. гривень на забезпечення пенсійних виплат ВПО", - написала Геращенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку