Субота,
29 жовтня 2016

Наші спільноти

Влада Колумбії уклала підсумковий мирний договір із повстанцями після 50 років протистояння

Уряд Колумбії уклав підсумковий мирний договір з повстанцями угруповання "Революційних збройних сил країни" (FARC) після збройного протистояння, що тривало 50 років.

REUTERS
REUTERS

Це випливає із заяви, опублікованої на офіційному сайті уряду латиноамериканської держави, передає РБК.

«Сьогодні я звертаюся до вас із глибоким хвилюванням, з великою радістю. Сьогодні покладено кінець стражданням, болю і війні. <...> Ми досягли остаточної повної угоди про припинення збройного конфлікту з FARC», — наводяться в заяві слова президента республіки Хуана Мануеля Сантоса.

Обама хоче виділити $450 мільйонів на мирні переговори в Колумбії

Документ був підписаний головою делегації уряду Колумбії Умберто де ла Кальє і головою делегації FARC Іваном Маркесом. Він складається з шести пунктів, які націлені на створення тривалої мирної угоди між сторонами.

REUTERS
REUTERS

Як повідомляв УНІАН раніше, уряд Колумбії та повстанці організації «Революційні збройні сили Колумбії» (FARC) у червні підписали історичну угоду про припинення вогню, що може покласти край конфлікту, що триває вже понад 50 років.

Збройний конфлікт між владою Колумбії і FARC почався в 1966 році через бажання повстанців влаштувати революцію в республіці. За весь час його жертвами стали понад 200 тис. осіб. Мирні переговори влади з угрупованням почалися в столиці Куби Гавані в 2012 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку