Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Путін вимагає від США компенсувати збитки РФ від санкцій в обмін на утилізацію плутонію

Таку умову Росія висунула США після того, як припинила дію угоди про утилізацію плутонію.

Владимир Путин / REUTERS
Володимир Путін / REUTERS

Припинену Москвою 3 жовтня угоду між РФ і США про утилізацію плутонію може бути відновлено, якщо американська сторона виконає кілька умов. Про це йдеться у законопроекті, опублікованому в базі даних Держдуми, пише "Слон".

"Путін грає довгу важку гру": Клінтон вважає президента РФ причетним до кібератак на установи США

Як випливає з документа, президент РФ може поновити дію договору, якщо Вашингтон скасує закон Сергія Магнітського, скасує всі санкції проти Росії, а також компенсує втрати Росії від цих санкцій, у тому числі "втрати від введення вимушених контрсанкцій щодо Сполучених Штатів Америки".

Як повідомлялося, в понеділок був опублікований указ, згідно з яким дія угоди про утилізацію плутонію припиняється "у зв'язку з докорінною зміною обставин, з виникненням загрози стратегічній стабільності в результаті недружніх дій Сполучених Штатів Америки щодо Російської Федерації і нездатності Сполучених Штатів Америки забезпечити виконання прийнятих зобов'язань з утилізації надлишкового збройного плутонію в відповідності з міжнародними договорами, а також виходячи з необхідності вжити невідкладних заходів щодо захисту безпеки Російської Федерації".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку