Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

У Мінську домовляються про створення 2-кілометровій дистанції на лінії розмежування - Марчук

Представники робочої групи з питань безпеки майже підготували "Рамкове рішення" про відведення сил і створення двокілометрової дистанції на лінії розмежування між українською стороною та противником.

фото: УНИАН
У Мінську домовляються про створення 2-кілометровій дистанції на лінії розмежування / фото: УНІАН

Про це розповів представник України у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук в ефірі телеканалу 112 Україна.

Хуг: контактна група в Мінську не розглядала ні одного порушення перемир'я

"У нас майже готова угода. Вона називається "Рамкове рішення", яке стосується якраз відведення від передової лінії на кілометр обома сторонами, тобто двохкілометрова дистанція. Ми домовилися, що ми у вівторок повторимо обговорення з метою знайти компроміс. Можливо, це буде в режимі відеоконференції", - сказав Марчук.

Він також зазначив, що під час перемовин у Мінську 3 серпня сторони домовилися про те, що у вівторок сторони мають представити в ОБСЄ свої версії питання, яке не було завершено.

За його словами, координатор робочої групи з питань безпеки, пан Апакан, заявив і дав доручення, що робоча  група з питань безпеки буде працювати доти, доки сторони не вийдуть на заключний варіант узгодженого документу, який має ключове значення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Війна

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку