Четвер,
27 жовтня 2016

Наші спільноти

У Китаї заради органів вбито півтора мільйона ув'язнених - правозахисники

Згідно з новою доповіддю щодо поширення в Китаї чорної трансплантології, в країні заради органів вбито вже близько півтора мільйона в'язнів совісті.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомляє "Газета.Ru" з посиланням на The Independent.

Як повідомляється, доповідь підготовлено екс-держсекретарем Канади Девідом Кілгуром, правозахисником Девідом Мейтасом і журналістом Етаном Гутманом. У ньому стверджується, що щорічно китайські хірурги виконують від 60 тис. до 100 тис. таких трансплантацій, незважаючи на заяви влади про припинення цієї практики ще два роки тому.

Відзначається, що переважно серце, печінку та інші органи витягують у прихильників Фальньгун - поширеної в Китаї медитативної практики. Її послідовники зазнають утисків з боку влади протягом багатьох десятиліть.

Путін здійснив візит до Китаю, шукаючи підтримки

The Independent пише, що офіційно китайський уряд заявляє про 10 тис. операцій з трансплантації органів щорічно. Однак автори вважають, що ця цифра значно занижена.

У свою чергу, в МЗС країни заявили, що ці дані є «уявними і безпідставними» і «не мають ніякої фактичної основи».

Минулого року з'явилася інформація, що Китай, як і раніше, покладається на органи ув'язнених для пересадки, незважаючи на заяви представника міністерства охорони здоров'я про те, що в країні відмовляться від цієї практики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку