Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

У Франції пройшов традиційний військовий парад з нагоди Дня взяття Бастилії (фоторепортаж)

У столиці Франції Парижі 14 липня пройшов традиційний військовий парад з нагоди Дня взяття Бастилії.

REUTERS
REUTERS

У параді взяли участь представники різних видів військ французької армії і французького іноземного легіону, а також військові з Австралії, Іспанії і новозеландські воїни маорі.

Також на параді був присутній президент Франції Франсуа Олланд, члени французького уряду та іноземні політики, в тому числі держсекретар США Джон Керрі.

В Йорданії відзначили 100-річчя Великого арабського повстання (фоторепортаж)

День взяття Бастилії відзначається у Франції щорічно з 14 липня, починаючи з 1880 року. І хоча в тексті постанови відсутня прив'язка до конкретної історичної дати, в обґрунтуванні та в ході дебатів свято зв'язувався зі "Святом Федерації", що пройшло у 1790 р. - першою річницею взяття фортеці-в'язниці Бастилії 14 липня 1789 року в ході Великої французької революції, а також з самим штурмом як символом повалення абсолютизму.

Італія відзначає 70-річчя Республіки (фоторепортаж)

Як повідомляв УНІАН, нещодавно у Франції відзначили 100-у річницю початку Битви на Соммі - однієї з найбільших битв у ході Першої світової війни, яка значною мірою вплинула на подальший хід подій. Поминальні заходи з цієї нагоди також супроводжувалися військовим парадом, в тому числі у формі та з використанням зброї часів Першої світової війни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку