Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Пентагон за п'ять років направить $108 мільярдів на модернізацію ядерної зброї

Міністр оборони США Еш Картер заявив, що Пентагон витратить 108 мільярдів доларів протягом п'яти років на модернізацію ядерної зброї.

REUTERS
Міністр оборони США Еш Картер / REUTERS

Про це повідомляє Дождь з посиланням на ABC News.

Картер зазначив, що незважаючи на закінчення холодної війни, ядерна зброя необхідна для стримування Росії та інших потенційних агресорів. Він звинуватив Росію в "бряцанні ядерною зброєю", а КНДР - у провокаціях, пов'язаних з ядерною зброєю і балістичними ракетами.

Влада США побоювалася теракту із застосуванням ядерної зброї в 2003 році - ЗМІ

"На сьогодні найбільш ймовірне застосування ядерної зброї - це не масивний ядерний обмін в стилі класичної холодної війни, а швидше нерозумне звернення до більш дрібних, але все-таки небачено страшних атак, наприклад, від Росії або Північної Кореї", - зазначив Картер.

За словами глави Пентагону, США протягом наступних 5 років планують витратити 108 мільярдів доларів на модернізацію і підтримку ядерної зброї.

"Різноманітний і динамічний спектр ядерних загроз все ще існує", - сказав він, зазначивши, що у зв'язку з цим США потрібно прискорити свій план з модернізації ядерної зброї.

Раніше УНІАН повідомляв, що Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію, в якій закликала всі держави без зволікання приєднатися до Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку