Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

"Фундаментальні розбіжності з РФ": Україна і союзники обговорили підсумки засідання Ради НАТО-Росія

В.о. голови Місії України при НАТО Єгор Божок та заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу обговорили результати дискусії з українського питання під час засідання Ради НАТО-Росія.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться в повідомленні представництва України в НАТО, поширеному в Брюсселі.

«Божок та Вершбоу обговорили актуальні питання порядку денного взаємодії України з НАТО, підсумки Варшавського саміту Альянсу та результати дискусії з українського питання під час останнього засідання Ради НАТО- Росія. Вершбоу зазначив, що за результатами останнього засідання Ради НАТО - Росія в сторін залишаються фундаментальні розбіжності з українського питання», - зазначається в повідомленні.

Співпраця між Україною та США у галузі оборони переходить до стадії тривалого партнерства

У представництві наголосили, що союзники підтвердили свою «послідовну і рішучу підтримку України у важкі часи боротьби з російською агресією та в ширшому контексті на шляху зміцнення обороноздатності і проведення реформ відповідно до євроатлантичних стандартів».

Як повідомляв УНІАН, генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг заявив, що Україна була першим питанням порядку денного засідання Ради НАТО-Росія, яке відбулось 13 липня у Брюсселі на рівні послів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку