П'ятниця,
21 жовтня 2016

Наші спільноти

Білорусь подякувала Порошенку за сприяння у відновленні її діалогу з ЄС

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей подякував президенту України Петру Порошенку за сприяння у відновленні конструктивного діалогу Білорусі з Європейським Союзом.

 / president.gov.ua
Макей та Порошенко підкреслили важливість завершення облаштування кордону / president.gov.ua

Як повідомили у прес-службі українського президента, під час зустрічі співрозмовники також наголосили на важливості завершення облаштування українсько-білоруського кордону відповідно до кращих світових стандартів.

Також обговорювалися питання організації спільних культурних заходів з нагоди 345-річчя автора першої Конституції України – гетьмана Пилипа Орлика, який народився на території сучасної Мінської області.

Крім того, співрозмовники обговорили питання посилення економічної співпраці між двома країнами.

Волинська облрада ухвалила звернення до ВР щодо створення спецкомісії для ревізії документів про кордон з Білоруссю

Сторони відзначили доцільність активізації торговельно-економічних відносин за рахунок розширення співпраці в машинобудуванні, енергетиці, агропромисловому комплексі та транспортній сфері.

Було наголошено на важливості проведення чергового засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії у вересні цього року у Мінську.

Президент висловив зацікавленість України у розвитку мережі навчальних закладів з метою створення можливостей для вивчення української мови в районах компактного проживання етнічних українців в Білорусі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку