Четвер,
28 липня 2016

Наші спільноти

У Луганській ОВЦА підозрюють, що Росія збирається захопити КПП "Мілове-Чертково"

Влада Луганської області хоче перенести міждержавний пункт пропуску на кордоні з Російською Федерацією "Мілове-Чертково", щоб його не захопили росіяни.

Граница
У Луганській ОВЦА  підозрюють, що Росія збирається захопити Мілове / УНІАН

Про це повідомив заступник голови обладміністрації Юрій Клименко, передає прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

У зоні АТО подовжили режим роботи КПВВ

В селищі Мілове з 1992 року функціонує міждержавний пункт пропуску автомобільного сполучення "Мілове (Україна) - Чертково (РФ)", який, з огляду на існуючі географічні інфраструктурні особливості, фактично розташований на території РФ (між населеними пунктами кордон на деяких ділянках є умовним, оскільки 3 кілометри він тягнеться по сільській вулиці Дружби народів).

"За наявною інформацією, уряд РФ виділив кошти для переселення осіб, які проживають у Чертково во вул. Дружби народів. На цей час такі заходи вже проводяться. Таким чином, існує загроза "віджаття" пункту пропуску в Міловому так званими "зеленими чоловічками", - зазначив Клименко.

Він додав, що з метою упередження провокацій Держприкордонслужба України ініціювала нараду в Міловській райдержадміністрації, на якій було ухвалено рішення про можливе розміщення пункту пропуску "Мілове" на дільниці комунального підприємства "Старобільськвода" у разі вирішення питання передачі вказаної ділянки у комунальну власність Міловської РДА.

Керівництво області підтримало ініціативу Держприкордонслужби та Луганської митниці стосовно необхідності перенесення пункту пропуску на українську територію.

Читайте також

Війна

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку