Кличко представив колективу київського метрополітену нового гендиректора

16:05, 17 липня 2014
Київ
0 0

Новим генеральним директором комунального підприємства "Київський метрополітен" призначений Віктор Брагінський. Мер Києва Віталій Кличко вже представив нового керівника колективу підприємства.

Новий очільник столичного метрополітену пообіцяв покращити його роботу / фото УНІАН

"Без наповнення бюджету міста ми не зможемо вирішити ніякі проблеми, в тому числі і проблеми метрополітену. Тому в напрямку боротьби з корупцією я б хотів спиратися на людей і на професійний колектив", - сказав Віталій Кличко, передає "Сьогодні".

Читайте такожКличко звільнив директорів чотирьох комунальних підприємств, в тому числі метрополітену

За його словами, борги метрополітену на сьогоднішній день величезні. У цьому році метро було дотаційним на 370 млн грн, а в наступному році очікуваний розмір дотацій складе ще на 200 млн грн більше. Тому основним завданням, яке поставив Віталій Кличко перед колективом столичного метрополітену, стало підвищення економічного ККД.

У свою чергу, новий гендиректор метрополітену заявив, що його основна мета - покращувати і розвивати метро в столиці. "Я маю досвід на керівних посадах понад 10 років. Я впевнений, що в стінах метрополітену сформувалася високопрофесійна команда, і ми разом досягнемо нашої мети", - сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter