П'ятниця,
21 жовтня 2016

Наші спільноти

Лідери НАТО схвалили Комплексний план підтримки України

Лідери НАТО та України підтримали Комплексний план підтримки (КПП) України.

REUTERS
REUTERS

Як передає власний кореспондент УНІАН, про це йдеться у спільній заяві, ухваленій сьогодні у Варшаві за результатами засідання Комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, що відбулося в рамках саміту Альянсу.

"Як зазначено в КПП, ми будемо продовжувати працювати разом для просування і реалізації стратегічних реформ. КПП містить більш ніж 40 напрямків, у яких НАТО буде підтримувати Україну на шляху реформ, які проводить український уряд", - зазначається в заяві.

НАТО збільшить підтримку України та Грузії - підсумкова декларація саміту

Союзники по НАТО наголосили, що продовжать підтримувати Україну через Представництво НАТО в Україні, а також на двосторонній основі, надаючи "дорадчу та практичну допомогу для українських структур оборони та безпеки, засновану на стандартах та принципах НАТО, в тому числі у сфері цивільного демократичного контролю над Збройними силами, з метою досягнення сумісності з НАТО".

В заяві констатується, що мета КПП полягає у "закріпленні та посиленні підтримки з боку НАТО», щоб Україна стала більш стійкою, краще забезпечувала свою безпеку і здійснювала необхідні реформи, зокрема у сфері безпеки і оборони.

"Ми вітаємо прийняття Стратегічного оборонного бюлетеня, який буде служити дорожньою картою реформ в Україні", - наголошується в документі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку