Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

У Росії пройшли мітинги проти скандального "антитерористичного" пакету (фото)

У низці великих російських міст 26 липня пройшли мітинги проти так званого «антитерористичного пакету» законів, підготовленого депутатом Держдуми Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровим.

пакет Яровой / twitter.com/ars_ves
У російських містах відбулися мітинги проти "пакету Ярової" / twitter.com/ars_ves

Узгоджені з місцевою владою акції відбулися, зокрема, в Новосибірську, Єкатеринбурзі, Уфі, Кургані і в Казані, передає "Медуза".

Зелене світло "залізній руці": Путін підписав скандальний "антитерористичний" пакет

У Санкт-Петербурзі, де влада відмовилася узгодити мітинг, був організований "народний схід".

Як повідомляв УНІАН, 7 липня Президент Росії Володимир Путін підписав пакет законопроектів, які посилять відповідальність за "злочини терористичного і екстремістського характеру". Антитерористичні поправки пропонують доповнити Кримінальний кодекс статтею "Неповідомлення про злочин", а також посилити відповідальність за заклики до терористичної діяльності і виправдання тероризму в інтернеті.

Однак найбільш резонансною ініціативою стало зобов'язання для операторів стільникового зв'язку зберігати дані клієнтів протягом півроку і надавати їх правоохоронним органам.

Також поправки збільшують терміни і штрафи за кількома статтями, знижують вік відповідальності за злочини з ним до 14 років і збільшується відповідальність за заклики до терористичної діяльності і виправдання тероризму в інтернеті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку