У КМДА наголосили на необхідності затвердження антикорупційної програми для столиці

14:26, 28 березня 2016
Київ
124 0

Столична влада продовжує боротьбу з корупцією, сьогодні її завдання – остаточно затвердити рамочну антикорупційну програму для Києва.

Кличко / kievcity.gov.ua

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час засідання Антикорупційної ради.

"У нас сьогодні важливе завдання – остаточно затвердити рамочну антикорупційну програму для Києва, після чого я передам її на затвердження в Київраду. Я прошу Володимира Прокопіва забезпечити максимально швидке проходження її в Київраді, щоб не повторювалась ситуація, яка створилась навколо положення про процедуру конкурсного відбору директорів комунальних підприємств. Півроку на розгляді в комісіях – це неприпустимо!" – наголосив Кличко. 

Він зазначив, що Київ як столиця повинен подавати приклад, зокрема, і в боротьбі з корупцією.

Читайте такожКличко: Політики США наголошують на невідкладності реформування прокуратури та боротьби з корупцією

"Ми першими створили Антикорупційну раду, ми першими ввели систему електронних закупівель, першими зробили відкритий бюджет. Ми повинні бути першими у впровадженні рамочної антикорупційної програми", – зазначив Київський міський голова.

Мер зауважив, що у порядку денному засідання Антикорупційної ради багато важливих стратегічних питань, вирішення яких додасть ще більшої відкритості та прозорості в управлінні містом. "А це, я впевнений, є запорукою знищення корупції", – наголосив Кличко.

"Сьогодні  заслухаємо звіт про стан виконання заходів щодо запобігання та зменшення ризиків корупції у частині створення реєстрів та переліків відкритих даних, забезпечення вільного та безперешкодного доступу до інформації на Єдиному веб-порталі територіальної громади Києва", – зазначив мер Києва.

Також у порядку денному, зазначив Віталій Кличко, питання щодо розробки нового Порядку проведення інвестиційних конкурсів та презентація концепції діяльності КП "Київське інвестиційне агентство" щодо запобігання та зменшення ризиків корупції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter