Занедбані з вини власника або орендаря території повернуться у власність міської громади - КМДА

13:38, 07 квітня 2016
Київ
242 0

Території, які занедбані з вини власника чи орендаря, повертатимуть назад до власності міської громади, і для цього місто матиме всі підстави.

Столична влада розповіла, як поротиметься з несумлінними орендарями / фото УНІАН

Як зазначає прес-служба Київської міської державної адміністрації, про це під час об’їзду Соломʼянського та Голосіївського районів заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Під час обʼїзду ми виявили низку таких територій. Наприклад, приміщення в Очаківському провулку або територію Совських ставків. Щодо останньої район має намір розірвати угоду оренди, адже територія кишить сміттям, водоймища  ніхто не чистить, дерева не обрізають", – пояснив він.

За словами заступника голови КМДА, місто планує провести інвентаризацію усіх захаращених територій.

"Більшість занедбаних місць і будівель мають своїх власників або орендарів. І наше завдання – змусити їх навести порядок, а не покладати цю роботу на ЖЕКи, які повинні наводити лад на територіях, за які мешканці їм платять квартплату. Якщо ж власники не можуть чи не хочуть цього робити, місто буде змушене ініціювати процедуру повернення таких територій до власності київської громади. Я усвідомлюю, що в цьому плані на міську владу чекає складна й масштабна робота, але ми її проводитимемо відкрито й публічно, тому сподіваємося на підтримку киян", – підкреслив Петро Пантелеєв.

Як повідомляв УНІАН, столичний міський голова Віталій Кличко запевняє, що київська влада продовжує працювати над розвитком інфраструктури міста, аби Київ ставав комфортним та сучасним європейським містом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter