Ігор Харатін реалізував пенальті на 87-й хвилині / фото REUTERS

Угорський "Ференцварош", який очолює українець Сергій Ребров, в першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів в гостях зіграв внічию з норвезьким "Мольде".

Команди влаштували справжню гольову перестрілку. "Ференцварош" вів у рахунку, потім опинився в ролі сторони, яка програє, проте гол гравця збірної України Ігоря Харатіна приніс угорському клубу нічию. На 87-й хвилині він реалізував пенальті.

У складі "Ференцвароша" участь у матчі також брав українець Олександр Зубков, який вийшов на заміну на 73-й хвилині.

"Мольде" - "Ференцварош" - 3:3

Голи: Джеймс, 55, Ейкрем, 65, Еллінгсен, 83 - Болі, 7, Узуні, 52, Харатін, 87 (з пенальті)

"Ференцварош" у кваліфікації Ліги чемпіонів: подробиці

• Команда Сергія Реброва почала свій шлях у кваліфікації з першого раунду. У "Шляху чемпіонів" "Ференцварош" пройшов шведський "Юргорден" (2:0), шотландський "Селтік" (2: 1), а також "Динамо" Загреб (2:1).
  • Зустріч у відповідь з "Мольде" пройде в Будапешті 29 вересня. За її підсумками вирішиться доля путівки в груповий етап.
  • "Ференцварош" може пробитися в груповий етап Ліги чемпіонів вперше з 1996 року.