Кличко прагне, щоб у столиці з’явилися трамваї з написом "Зроблено в Києві".

14:12, 05 лютого 2018
Київ
368 0
Кличко хоче трамваї вітчизняного виробництва / kiev.klichko.org

Одне з наших завдань як міської влади - щоб столицею України курсували сучасні трамваї на яких буде написано «Зроблено в Києві». Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив мер Києва Віталій Кличко.

Він навів приклад, що в місті Бидгощ у Польщі на підприємстві, що виготовляє трамваї PESA, які закуповує Київ, працює багато українців. Водночас, наголосив Кличко, одна з умов закупівлі польських трамваїв - створення в Києві сервісного центру з їх обслуговування, а згодом і підприємства, на якому трамваї збиратимуть в столиці України. «Моя мета - щоб в столиці  з’явилися трамваї на яких буде написано «Зроблено в Києві», - сказав Віталій Кличко. При цьому він підкреслив, що прагне, аби на заводі, який збиратиме ці трамваї, працювали й українці, які нині займаються аналогічною роботою в Польщі. «Вони - висококласні фахівці. Тому наше завдання - повернути їх до країни» - додав Київський міський голова. 

Кличко зауважив, що сьогодні в Польщі працює багато українців і отримують там гідну заробітну плату. «На жаль, вони працюють не на Україну, а на економіку іншої країни. І тому ми повинні забезпечити тут належні умови, щоб українці не від’їжджали в пошуках роботи і гідного життя закордон», - сказав Кличко. Водночас, додав він, багато з них готові повернутися до України, якщо матимуть належні умови роботи та фінансове забезпечення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter