Кияни похвалили громадський транспорт столиці (опитування)

11:51, 11 березня 2013
Київ
0 0

Опитування проводилося на вулицях Києва

Поліпшення роботи комунального транспорту помітили 70% опитаних

Більшість киян відзначає, що в останні роки громадський транспорт став працювати краще.

Про це свідчать результати вуличного опитування, проведеного спеціалістами Інституту медіа-моделювання та політико-економічного аналізу «Перспектива», повідомляють «Коментарі».

Так, 32% опитаних жителів столиці відзначили, що громадський транспорт за останні два роки став працювати «однозначно краще». Ще 38% вважають, що громадський транспорт став працювати «краще». 20% опитаних зазначили, що змін у роботі громадського транспорту (як в кращий, так і в гірший бік) вони не помітили. 8% киян вважають, що за останні два роки громадський транспорт став працювати гірше, і лише 2% опитаних відзначили, що він став працювати «значно гірше».

При цьому 68% киян зазначили, що позитивні зміни стосуються комунального громадського транспорту (комунальні автобуси, тролейбуси, трамваї, метрополітен і міська електричка). 2% опитаних вважають, що краще став працювати приватний громадський транспорт (маршрутні таксі). З опитаних, які вважають, що громадський транспорт став працювати однозначно гірше або гірше, все відносять погіршення роботи громадського транспорту на рахунок приватних перевізників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter