Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Лукашенко пригостив Сігала морквою з грядки (відео)

Актор Стівен Сігал відвідав Білорусь, зустрівся з президентом країни Олександром Лукашенком і заявив, що у нього є білоруське коріння.

Фото belta.by
Фото belta.by

Візит Сігала в Мінськ пов'язаний з його співпрацею з великої білоруською компанією, яка займається розробкою онлайн ігор, пише Белта.

Лукашенко подарував гостю книгу, кортик і льон, а потім відвів його на збір врожаю. Президент почистив ножем свіжу моркву і пригостив Сігала. Той з'їв овоч, а пізніше взяв кавун, який зірвав для нього син Лукашенка Микола.

Лукашенко пояснив, як у Білорусі можна заробити: треба просто трохи ворушитися

"Сьогодні відбулася неформальна зустріч з Президентом Білорусі. Познайомитися з Олександром Лукашенко Стівен Сігал, за його власним визнанням, мріяв давно і, збираючись у Мінськ, наполегливо просив про зустріч. До Білорусі ставлення у гостя особливу, ще й тому, що, як з'ясувалося сьогодні, Стівен Сігал - наш земляк, є його коріння і в Білорусі", - розповіла прес-секретар Лукашенко Наталія Ейсмонт.

Фото belta.by
Фото belta.by

"За легкою вечерею в резиденції Президента страви білоруської кухні гості пробували буквально "з грядки". По смаку припали холодник, картопля і, звичайно, білоруське сало", - пише Белта.

Раніше актор стверджував, що його предки - вихідці з Росії та України, але не згадував Білорусь.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Курйози

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку