Середа,
18 січня 2017

Наші спільноти

ВР ухвалила закон про амністію у 2016 році з пропозиціями президента

Верховна Рада України ухвалила закон "Про амністію у 2016 році" з пропозиціями президента України Петра Порошенка (№4255).

Нардепи ухвалили закон про амністію у 2016 році / УНІАН
Нардепи ухвалили закон про амністію у 2016 році / УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, після багатьох спроб закон було ухвалено 226-ма голосами депутатів із 308, зареєстрованих у сесійній залі (при необхідному мінімумі у 226).

Українська сторона видасть ОРДЛО 15 помилуваних осіб і розраховує на "гуманізм" у відповідь

Як зазначив представник президента Артур Герасимов, закон не може бути підписаний президентом з огляду, зокрема, на те, що термінологія закону щодо визначення кола осіб, до яких застосовується амністія, потребує приведення у відповідність до закону про застосування амністії та Кримінального кодексу.

Зокрема, закон у переважній більшості випадків оперує поняттям "особа, засуджена за злочин", "засуджений". Так, необгрунтовано виключається можливість застосування амністії до осіб, кримінальну справу стосовно яких розглянуто судом, але вироки стосовно яких не набрали законної сили.

Крім того, статтею 2 Закону передбачено звільнення від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, такої категорії осіб як обвинувачені.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку