П'ятниця,
29 липня 2016

Наші спільноти

В українських школах ввели предмет, де вчитимуть сумлінно платити податки

Учні 9-х класів українських шкіл із початку навчального року приступили до вивчення спеціалізованого курсу «Основи податкових знань», ініціатором якого виступило Міністерство доходів і зборів України.

Учні 9-х класів почали вивчати «Основи податкових знань» / Фото : ktelegraf.ru
Учні 9-х класів почали вивчати «Основи податкових знань» / Фото : ktelegraf.ru

Як передає кореспондент УНІАН, про це в ході презентації курсу повідомили міністр доходів і зборів Олександр Клименко і міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

«Ми презентуємо в усіх школах України вивчення курсу на вибір «Основи податкових знань». Я думаю, що ця книга допоможе в майбутньому комусь обрати професію. Хтось просто усвідомить, що держава будується спільними зусиллями, й головний внесок кожного громадянина України в зміцнення майбутнього своєї країни — сумлінна сплата податків», - сказав Табачник.

Читайте також: У Полтавській області через брак учнів закрили 12 шкіл

У ході презентації курсу міністри представили книгу «Основи податкових знань», за якою навчаються учні 9-х класів. Клименко повідомив, що на сьогоднішній день у розробці також підручники для 10-х і 11-х класів.

«Основи податкових знань допоможуть зробити шлях у доросле життя більш усвідомленим і зрозумілим. Сьогодні ми робимо велику інвестицію в майбутнє України», - сказав Клименко.

У свою чергу Табачник запропонував створити книгу «Основи податкових знань» для початкових класів.

Крім того, міністр доходів і зборів України повідомив, що в майбутньому учні 9-х класів, які зараз вивчають курс, зможуть поглибити свої знання за допомогою електронного варіанту книги.

«Ми готуємо електронну версію книги, вона буде більш насичена з додатковими знаннями», - сказав Клименко.

Міністри також повідомили, що наприкінці навчального року буде проведено підсумкову зустріч із презентацією результатів нового курсу.

Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку