Кличко представить Київ на міжнародній виставці нерухомості MIPIM у Франції

12:49, 12 березня 2018
Київ
322 0
Кличко представить Київ на міжнародній виставці нерухомості MIPIM у Франції / фото kiev.klichko.org

Віталій Кличко представить в Каннах стенд Києва та інвестиційні проекти, до яких українська столиця пропонує долучитися іноземному бізнесу.

Стенд матимуть змогу побачити понад 24 тисячі учасників цьогорічної виставки, серед яких впливові фахівці ринку нерухомості, промисловості, логістики, представники великого міжнародного бізнесу, повідомляє прес-служа мера.

Також Кличко візьме участь у церемонії нагородження конкурсу «Глобальні міста майбутнього», який проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment(видавець - британська газета Financial Times).

Читайте такожКличко: Місто каратиме підрядників, які зривають терміни реконструкції закладів освіти

Крім того, мер Києва виступить на панельній дискусії на тему «Виклики для України, які можуть вплинути на її сусідів». Цьгорічна дискусія буде присвячена темі «Головні виклики Центральної та Східної Европи: загострення протистояння між глобалізацією та відособленістю, пошук талантів та нестача кваліфікованої робочої сили».

Під час MIPIM заплановані зустрічі мера Києва з директором з досліджень та розвитку потенціалу UN Habitat Едуардо Лопес Морено, держсекретарем Міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини Гунтером Адлером, мером міста Познань Яцеком Яськовяком та представниками великого міжнародного бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter