этот материал доступен на русском

Кличко: Цього року до "Пробігу під каштанами" долучилися більше 13 тисяч киян

12:18, 03 червня 2018
Київ
246 0
Мер Києва дав старт та взяв участь у благодійному "Пробігу під каштанами" / фото УНІАН

Кличко відзначив, що бере участь в “Пробігу під каштанами” не вперше і з радістю долучається до подібних акцій. “Це добре, що в таких акціях бере участь велика кількість киян. Цьогоріч до пробігу долучилася рекордна кількість прихильників здорового і бадьорого способу життя - більше 13 тисяч осіб", - сказав він. - Мені - і як меру, і як спортсмену приємно, що Київ стає більш спортивним, більш активним”, - додав Кличко.

Він зауважив, що пробіг є благодійним. Кошти збирають на порятунок маленьких пацієнтів із вадами серця – на придбання необхідного устаткування для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. 

“Тільки минулого року благодійний “Пробіг під каштанами” зібрав 1,5 млн гривень, за які придбали необхідне медобладнання. І врятували не одне дитяче життя”, - наголосив мер столиці.

До того ж, зауважив Кличко, «Пробіг під каштанами» відкриває можливості продемонструвати свою активність та небайдужість не тільки професійним спортсменам, а й усім мешканцям столиці різного віку – від дітей до людей похилого віку.  А також - людям з обмеженими фізичними можливостями.

“Я пишаюсь тим, що Київ має імідж спортивного міста і кожного року в столиці відбувається багато спортивних змагань, зокрема і міжнародного рівня”, - підкреслив Кличко та нагадав, що тиждень тому столиця прийняла фінали Ліги чемпіонів УЄФА, а восени у Києві відбудеться 56 Конгрес Світової боксерської ради (WBC).

Кличко запевнив, що як мер Києва робить усе можливе, щоб якомога більше великих спортивних подій відбувалося в столиці.

Також після пробігу мер вручить нагороди учасникам забігу мужніх, учасникам з ДЦП, спортсменам та найчисельнішій команді. Усього в програмі 5 забігів: для спортсменів, забіг мужніх, пробіг в ходунках, дитячий забіг і благодійний.

 "Пробіг під каштанами" – наймасштабніша спортивно-благодійна акція в Україні. Відбувається щорічно, починаючи з 1993 року. Останніми роками кошти, зібрані під час "Пробігу під каштанами", спрямовуються на придбання життєво необхідного медичного обладнання для Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Починаючи з 2002 року участники "Пробігу під каштанами" почали підтримувати Центр  та зібрали понад 437 000 доларів, на які було закуплено необхідне клініці обладнання та витратні матеріали.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter