У Деснянському районі Києва міська влада запустила безкоштовний мамограф

15:24, 24 червня 2015
Київ
291 0

Новий мамограф у Консультативно-діагностичному центрі Деснянського району дозволить швидко і безкоштовно робити діагностику всім жінкам району, хто потребує такого обстеження. 

Кличко / kievcity.gov.ua

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відвідування центру, де був введений в експлуатацію рентгенівський мамографічний цифровий комплекс «МАДИС» у Деснянському районі Києва.

«Ми зараз перебуваємо у Консультативно-діагностичному центрі, де щойно був запущений новий мамограф. Кількість онкозахворювань, на жаль, збільшується. І жінки віком понад 40 років потребують діагностики, – зазначив Віталій Кличко. – Встановлений мамограф відповідає всім сучасним вимогам. Витратні матеріали дешевші, обстеження відбувається швидше. Цей мамограф дає можливість одразу отримати результати обстеження. Для мешканців району діагностика проводиться безкоштовно».

Читайте такожУ Кіровограді відкрили Український Центр Томотерапії для лікування онкологічних хворих

Мер розповів, що мамограф був придбаний і встановлений за гроші міського бюджету.

«Я також звернувся до керівництва діагностичного центру, щоб у разі необхідності розглянули можливість обстеження у три зміни – наприклад, з 8:00 ранку до 8:00 вечора, щоб всі, хто потребує діагностики, мали можливість оперативно її отримати», – сказав Віталій Кличко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter