Тепло в школах і лікарнях Києва може з'явиться з 5 жовтня

12:19, 03 жовтня 2015
Київ
274 0

Київська міська влада з 5 жовтня готова в індивідуальному порядку підключати до опалення заклади соціальної інфраструктури – дитсадки, школи, лікарні та пологові будинки. 

/ Фото УНИАН

Про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, повідомили УНІАН у прес-службі КМДА.

«За індивідуальними заявками до районних управлінь освіти або охорони здоров’я міська влада готова підключати до опалення окремі заклади соціальної інфраструктури, оскільки наступного тижня вже очікується значне похолодання вночі», – сказала вона.

При цьому Старостенко запевнила, що практично всі навчальні заклади столиці вже готові до початку опалювального сезону. Вже виконано капітальний ремонт 137 дахів, 35 фасадів, замінено вікна у 166 навчальних закладах, повірено 261 тепловий лічильник. Загалом на підготовку до осінньо-зимового періоду в міському бюджеті передбачено 41,5 млн грн. 

«Місто також планує провести термосанацію приміщень 11 дитсадків. На це зі столичного бюджету було виділено 86 млн грн, тобто по 8 мільйонів на кожен дитсадок», – додала вона.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter