Назарій Русин забив другий м'яч Динамо / фото: ФК Динамо Київ

Київське "Динамо" провело другий контрольний матч на зборі в турецькому Белеку. Суперником підопічних Олексія Михайличенко був азербайджанський "Нефтчі".

Зустріч завершилася перемогою "Динамо" з рахунком 2:1. Обидва голи кияни забили у перші 20 хвилин гри.

"Динамо" - "Нефтчі" - 2:1

Голи: Миколенко (12), Русин (19) - Плателлас (69)

"Динамо" (перший тайм): Бущан, Караваєв, Кадірі, Кадар, Миколенко, Андрієвський, Буяльський, Дуелунд, де Пена, Русин, Каргбо

"Динамо" (другий тайм): Бойко, Піваріч, Сирота, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Цітаїшвілі, Вербич, Сіль

Повне відео матчу

Наступний контрольний матч "Динамо" проведе 23 січня. Суперником віце-чемпіонів України буде македонський "Вардар"

Як повідомляв УНІАН, раніше в Туреччині "Динамо" зіграло внічию з польською "Легією".