МОЗ розробило механізм формування медбригад на контрактній основі задля боротьби з COVID-19 / фото УНІАН, Сергій Чузавков

Міністерство охорони здоров'я України розробило механізм оперативного залучення медпрацівників на контрактній основі до команд закладів охорони здоров'я, де лікують пацієнтів з COVID-19. Йдеться про медиків, які виявлять добровільне бажання підписати відповідний контракт.

Читайте такожВ Києві 70% викликів «швидкої» обслуговуються у межах 10 хв

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомляє прес-служба МОЗ України.

«Такий контракт передбачатиме відрядження до закладів охорони здоров’я, зокрема й на території інших адміністративно-територіальних одиниць, де спостерігається погіршення епідемічної ситуації. Його важливою умовою є те, що за медичним працівником зберігається основне місце роботи разом із середньою заробітною платою. Тобто, основний трудовий стаж не переривається», - зазначив він.

За словами заступника міністра, особа, що дає згоду на підписання контракту, користується правом отримання 300% середньої заробітної плати при роботі з хворими на COVID-19.

Коронавірус в Україні: що відомо

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram