этот материал доступен на русском

Кличко розповів, коли закінчиться реконструкція стадіону "Русанівець"

14:27, 16 липня 2019
Київ
226 0
Кличко розповів, коли закінчиться реконструкція стадіону "Русанівець" / kiev.klichko.org

"Цей стадіон хотіли забудувати, як хотіли забудувати і стадіон "Спартак". Ми його відстояли. І зараз вкладаємо кошти, щоб наші діти мали можливість займатися спортом. Такі об'єкти вкрай важливі для нашого міста. Минулого року ми розпочали реконструкцію «Русанівця» і недвовзі його відкриємо", - сказав Кличко. 

Колись на цьому стадіоні відбувалися футбольні матчі міського рівня. Але з часом він зруйнувався, стояв занедбаним і непридатним для занять спортом. 

За словами мера Києва, "Русанівець" стане новою тренувальною базою для легкоатлетів і місцем занять спортом для мешканців району та киян. 

Зокрема, проект реконструкції стадіону включає в себе: повне оновлення футбольного поля  з круговими біговими доріжками та спортивними майданчиками (сектор для стрибків з жердиною, сектор для стрибків у висоту, сектор для штовхання ядра); будівництво адміністративно-побутового павільйону з роздягальними, душовими, кімнатою для арбітрів та медичним пунктом; влаштування трибун з навісом на 480 місць; встановлення інформаційного електронного табла.

Також буде на оновленому стадіоні сучасне освітлення для футбольного поля та території стадіону, система відеоспостереження, охоронна сигналізація та системи протипожежного захисту та контролю доступу.  Встановлять і сучасне спортивне обладнання.

Завершити  роботи  та  відкрити  стадіон  планують у серпні 2019 року.

Також вже цієї осені завершать  реконструкцію легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності на проспекті Павла Тичини, 18. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter