Кличко розкритикував ініціативу Кабміну щодо змін у роботі автостанцій

10:55, 19 грудня 2016
Київ
1191 0

Ініціатива Кабінету міністрів про внесення змін до основних нормативних актів, які регулюють діяльність автостанцій в Україні, зашкодить, насамперед, пасажирам.

На думку Кличка, таке рішення може призвести до безладу в пасажирських перевезеннях / kievcity.gov.ua

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, коментуючи ініційовані на сайті міністерства інфраструктури громадські слухання щодо пропонованих змін у діяльності автостанцій.

Зокрема, такі зміни передбачають скасування попереднього та додаткового обстежень автостанцій, запровадження нерегульованого підвищення станційного збору, а також визначення маршрутів та зупинок на розсуд перевізника, скасування вимог щодо своєчасної подачі автобусів та низку інших  норм.

Читайте такожУ Києві відкрили нову сучасну автостанцію "Теремки"

"Таке рішення може призвести до безладу в пасажирських перевезеннях,  до безконтрольної діяльності нелегальних перевізників, на яку не зможуть вплинути ані центральна, ані місцева влада. Бо, де, наприклад, гарантія, що, не маючи зобов’язання узгоджувати маршрути, перевізники одразу ж не скасують невигідні їм маршрути? А визначення зупинок на розсуд перевізників призведе також до заторів на вулицях великих міст, - підкреслив Кличко. -  Така ініціатива уряду зашкодить, насамперед, пасажирам, для яких створить великі незручності. Тому, я вважаю, потрібно зважено підходити до нововведень, які стосуються інтересів і комфорту багатьох українців. І уряд не повинен підтримувати подібну ініціативу", - відзначив мер Києва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter