Для розвитку Києва до 2025 року буде залучено 82 млрд. євро інвестицій

10:52, 03 листопада 2011
Київ
0 0

Київ. 3 листопада. УНІАН. Голова Київської міськдержадміністрації Олександр ПОПОВ заявляє, що столична влада розраховує до 2025 року залучити близько 82 млрд. євро для розвитку Києва.

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, про це О.ПОПОВ заявив під час круглого столу в "Інвестгазеті".

"Уже сьогодні місто активно працює над залученням іноземних інвестицій. Проведені переговори у Німеччині, Об’єднаних Арабських Еміратах, Франції. На черзі Японія, США, Велика Британія", – сказав О.ПОПОВ.

За його словами, французькі інвестори виявили зацікавленість у будівництві торговельних комплексів та підземних шляхів, системи "перехоплюючих паркінгів" біля станцій метро та на в’їздах у місто. Крім того, є великий інтерес до розвитку малого і середнього бізнесу в Києві, зокрема, у сфері готельних послуг та послуг громадського харчування.

На думку О.ПОПОВА, ключовим залишається максимальне залучення столичних промислових потужностей до реалізації проектів, пов`язаних із розвитком міста.

"Переконаний, що до реалізації інвестиційних проектів ми маємо залучити промислові підприємства Києва. У першу чергу, замовлення мають іти на столичні промпідприємства", – переконаний він.

Голова КМДА наголосив, що столична влада надзвичайну увагу приділяє створенню у місті сприятливого бізнес-клімату. "Ми створимо комфортні умови для відкриття та ведення бізнесу у Києві, адже саме він є рушійною силою у реалізації Стратегії розвитку міста до 2025 року", – наголосив О.ПОПОВ.

Він нагадав, що наступного року відбудеться Київський міжнародний інвестиційний форум. На переконання О.ПОПОВА, цей форум стане подією міжнародного масштабу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter