Держекоінспекція не підтвердила вирубку дерев в «Перемозі»

17:02, 24 лютого 2012
Київ
2 0

Прокуратура перевіряє факти в ЗМІ

Київ. 24 лютого. УНІАН. Державна екологічна інспекція у місті Києві не підтвердила факт вирубки дерев на території колишнього санаторію «Перемога» (вул. Івана Крамського, 10) у Святошинському районі.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Києва.

У відомстві інформують, що за дорученням прокурора міста Анатолія МЕЛЬНИКА, органи прокуратури міста організували перевірки за фактами вирубки дерев у столиці, про які останнім часом повідомляється у засобах масової інформації, а також зобов’язали відповідні контролюючі органи працювати на упередження, щоб не допускати подібних випадків у майбутньому.

Таким чином, за інформацією Держекоінспекції, яка надійшла до прокуратури столиці, факти вирубки столітніх сосен на території «Перемога» не підтвердилися.

Крім того, прокуратура Києва доручила Державній екоінспекції в Києві перевірити наведену у ЗМІ інформацію про вирубки лісу на території Деснянського району у Білодібровському та Дніпровському лісництві.

“Вчора, 23.02.2012, прокуратура міста Києва попередила масове знищення дерев у Біличанському лісі (територія Комунального підприємства «Святошинське лісопаркове господарство»). Наразі Держекоінспекція встановлює причетних до цієї події”, - повідомляє прес-служба прокуратури.

У відомстві нагадують, що минулого року було засуджено двох директорів підприємств, які незаконно вирубали дерева в Святошинському та Дніпровському районах столиці (на перетині вулиць Героїв Космосу та пр. Леся Курбаса, вул. Туманяна, 2).

Як правило, суб’єктами господарювання знищуються дерева з метою спорудження житлових комплексів за рахунок зон рекреації – парків, скверів, лісових масивів. Тому прокуратурою столиці з метою упередження вирубки дерев, знесення зелених насаджень та миттєвого реагування на незаконні дії забудовників не лише посилено взаємодію з органами контролю, але й зобов’язано лісопаркові господарства заздалегідь інформувати органи прокуратури про санітарні та інші вирубки.

Як повідомляв УНІАН, 21 лютого голова постійної комісії Київради з питань культури і туризму Олександр БРИГИНЕЦЬ заявив, що на території колишнього санаторію «Перемога» на вулиці Івана Крамського, 10 у Святошинському районі знищують сторічні сосни і риють котловани для майбутнього будівництва.

Того ж дня голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики, голова фракції «Республіка Київ» Денис МОСКАЛЬ спростував його повідомлення.

Наступного дня О.БРИГИНЕЦЬ заявив, що КМДА підтвердила незаконність знищення рекреаційної зони на Крамського, 10.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter