Діячі політичного православ'я готують провокацію у Києві на 22 червня - ЗМІ

18:40, 11 червня 2014
Київ
0 0

Об'єднання "Православний вибір" і "Союз православних громадян" 22 червня планують провести в Києві хресний хід "проти війни на Донбасі та євроінтеграції України".

Православные активисты готовят провокации / r-u.org.ua

Про це повідомляє релігійно-інформаційна служба України з посиланням на «Ділову столицю».

За словами організаторів, вони протестуватимуть проти "інтеграції України в чужу і ворожу нашому народу західну цивілізацію - Євросоюз-євросодом", оскільки "Україна є складовою частиною православної цивілізації"". Акція присвячена 73-й річниці початку "війни Заходу проти Руського миру".

Читайте такожСеред затриманих терористів ЛНР виявився настоятель храму Московського патріархату

Зазначається, що "православні громадяни" відверто викликають вогонь на себе. Вони просто напрошуються на неприємності, щоби російські ЗМІ могли показати картинку "утисків православ'я в Україні".

Хресна хода вирушить "від Києво-Печерської Лаври", що зробить Лавру нібито співучасником події і стане черговою проблемою для УПЦ МП. При цьому Церковне керівництво буде змушене коментувати, виправдовуватися і запевняти, що вони тут ні до чого. Проросійські "православні громадяни", до того ж, не отримають благословення УПЦ МП на цей захід - бо акція відверто політична, а не церковна. Свого часу ці організації Церква офіційно засудила за "політичне православ'я".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter