Профільний комітет ВР схвалив відкриття лікарні "Феофанія" для всіх

16:21, 14 березня 2014
Київ
1 0

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я схвалив проект постанови, відповідно до якої у Феофанії лікуватимуться всі категорії громадян.

Феофанія стане відкритою для всіх / Сергій Клименко

Профільний комітет ВР схвалив проект постанови №4277 «Про особливості діяльності клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами»

Про це УНІАН повідомили у прес-службі першого заступника голови цього парламентського комітету Романа Ілика, який є автором ініціативи.

„Перш за все, у цій лікарні, яка є однією з найкраще обладнаних, мають лікуватися, проходити реабілітацію, оздоровлення наші Герої Майдану, яким держава повинна забезпечити повний медичний і соціальний супровід протягом життя. Маємо забути слово „елітний”. Народні обранці, держслужбовці – це люди, яких найняли для відстоювання прав громадян. Відповідно, для нас не може бути нічого спеціального, у тому числі привілейованої медицини”, - наголосив Ілик.

Читайте також"Межигіря" стало речовим доказом - ЗМІВін додав, що на цей медичний заклад у державному бюджеті 2013 року було передбачено понад 370 млн грн. На ремонт лише одного корпусу №3 цього медзакладу -близько 190 млн грн. Водночас у 2013 році багато важливих державних програм профінансовано менше ніж на 10%, а на всю сільську медицину виділено стільки ж коштів, як і на „Феофанію”, зазначив Ілик.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter