Еліна Світоліна / j48tennis.net

7-ма ракетка планети Еліна Світоліна пробилася до третього кола Australian Open.

В рамках другого раунду змагань вона впевнено обіграла словачку Вікторію Кужмову, що займає 48-му сходинку рейтингу WTA. Поєдинок закінчився з рахунком 6:4, 6:1 на користь українки.

Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок тривав 1 годину 7 хвилин. У напруженій першій партії точилася рівна боротьба - тенісистки по черзі брали свої подачі. 20-річна Кужмова грала в активній атакуючій манері. Однак вирішальним став останній, 10-й гейм, в якому Світоліна зробила брейк - 6:4.

У другій партії гострого протистояння не вийшло: Світоліна досить легко зробила два брейка, а після цього максимально впевнено подала на матч - 6:1.

У третьому раунді українська тенісистка зустрінеться з переможницею пари Чжан Шуай (Китай, WTA №42) – Крістіна Плішкова (Чехія, WTA №101).