Нана Чорна "Новорічна" комуналка: чого чекати від тарифів і що буде із субсидіями
У грудні українці отримають платіжки за комуналку з новими тарифами. Вони, за попередніми підрахунками, зростуть більш ніж на 17%. Кабмін, усвідомлюючи всю важкість ситуації, запевняє – субсидій вистачить на всіх. Але експерти дотримуються іншої думки: коштів недостатньо, число субсидіантів різко скоротиться, а єдиний вихід з «комунального болота» - впровадження енергоефективності - знаходиться в підвішеному стані (рос.).
17:15, 30 листопада 2018
"Новорічна" комуналка: чого чекати від тарифів і що буде із субсидіями
Ігор Орел Зима близько. Хто зірвав старт опалювального сезону
Опалювальний сезон в Україні стартував не для всіх. Деякі великі міста з настанням листопадових морозів залишилися без опалення. Поки чиновники перекидали один на одного відповідальність, люди вийшли на вулиці з протестами. І тільки втручання перших осіб держави дозволило локалізувати проблему. Хоча головна причина – борги підприємств теплопостачання перед «Нафтогазом», що постійно виникають, - не усунена (рос.).
08:01, 15 листопада 2018
Зима близько. Хто зірвав старт опалювального сезону
Нана Чорна Субсидії живими грошима: чи допоможе монетизація вийти з глухого кута
В Україні у 2019 році стартує монетизація субсидій. Уряд вже розробив поетапність процесу, далі – розробка законодавчих актів. Експерти запевняють, що видача живими грошима держдопомоги для сплати «комуналки» не буде стимулювати українців до економії, тим більше не вирішить тих проблем, в які загнала державу система надання субсидій (рос.).
19:25, 16 жовтня 2018
Субсидії живими грошима: чи допоможе монетизація вийти з глухого кута
Нана Чорна Абонплата за тепло. Що зміниться у «комуналці» для українців
У 2019 році планується впровадити абонплату за теплопостачання. Це, за запевненнями чиновників, знизить фінансове навантаження на споживачів в опалювальний сезон, а також зробить галузь більш досконалою. Експерти вважають впровадження абонплати логічним кроком, але попереджають – у сфері теплопостачання нічого не зміниться, проблеми, які досі ніхто навіть не намагався вирішити, будуть тільки наростати (рос.).
07:40, 27 вересня 2018
Абонплата за тепло. Що зміниться у «комуналці» для українців
Людмила Росік Голова Держмолодьжитло Сергій Комнатний: Потрібно сказати людям, що безкоштовного житла для всіх більше не буде, але будь-яка політична еліта боїться чіпати це питання
Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло) Сергій Комнатний в інтерв'ю УНІАН розповів, скільки людей зареєстровано на отримання житла за програмами фонду, чому катастрофічно впало фінансування програм з держбюджету, і хто заблокував надання навіть мінімальної кількості житла в 2018 році (рос.).
21:03, 11 вересня 2018
Голова Держмолодьжитло Сергій Комнатний: Потрібно сказати людям, що безкоштовного житла для всіх більше не буде, але будь-яка політична еліта боїться чіпати це питання
Нана Чорна Нежиттєздатна реформа "комуналки"
В Україні гальмує чергова реформа. Цього разу житлово-комунального господарства. Вона повинна була стартувати з 10 червня. Хоча сам закон був ухвалений ще восени 2017 року, необхідна нормативна база донині не створена. Тому вже готується відстрочка планованих нововведень. Експерти вважають, що потрібно не тільки переносити терміни реформи, а в цілому переписати відповідний закон, який на сьогодні не життєздатний (рос.).
13:32, 07 червня 2018
Нежиттєздатна реформа "комуналки"
Ірина Владимирська Гендиректор DCH Real Estate: Ми закономірно зацікавилися ТРЦ Respublica
Група DCH Олександра Ярославського в даний час є одним з найбільш помітних внутрішніх інвесторів України.
10:09, 07 березня 2018
Гендиректор DCH Real Estate: Ми закономірно зацікавилися ТРЦ Respublica
Нана Чорна Ринок нерухомості: чи варто в 2018 році купувати житло
Зважилися на покупку власного житла, але не впевнені, чи придатний вибрали для цього час? Що краще – первинний ринок або "вторинка"? Чи має сенс придбати будинок, а не квартиру? УНІАН розбирався в поточній ситуації (рос.).
14:49, 25 січня 2018
Ринок нерухомості: чи варто в 2018 році купувати житло
Нана Чорна В опалювальний сезон з мільярдними проблемами: холоди - завжди "несподіванка"
Україна вступає в опалювальний сезон. Влада рапортує про практично 100% готовність. УНІАН розбирався, чи так це насправді й що може зірвати прихід тепла до квартир українців (рос.).
13:53, 12 жовтня 2017
В опалювальний сезон з мільярдними проблемами: холоди - завжди "несподіванка"
Нові віяння. Які будівельні афери на первинному ринку стали найпопулярнішими (рос.)
Придбати квартиру на первинному ринку нерухомості зараз стало справою ризикованою. Забудовник застосовує масу схем, щоб нагріти руку на інвесторі. Юристи розповіли, як потрібно правильно підійти до покупки житла, щоб не попастися на гачок забудовника-афериста.
15:31, 17 серпня 2017
Нові віяння. Які будівельні афери на первинному ринку стали найпопулярнішими (рос.)
Нана Чорна Податок на "зайву" нерухомість по-українськи
Податок на нерухомість, покликаний на десятки мільйонів гривень поповнити місцеві бюджети, поки свою функцію не виконує. До 1 липня українці мають отримати з фіскальної служби повідомлення про необхідність сплатити цей збір. УНІАН з'ясовував, чому податок не працює і що робити тим, хто таке повідомлення від ДФС не отримав (рос.).
14:22, 13 червня 2017
Податок на "зайву" нерухомість по-українськи
Будівельники йдуть на рекорд. Післякризовий
Після декількох років падіння український будівельний ринок пожвавився і показав зростання в минулому році. У поточному році будівельники взагалі  готові встановити рекорд, обіцяючи ввести в експлуатацію близько 3 млн кв. м житла тільки в столиці. За Києвом обіцяють підтягнутися і регіони, зокрема, великі регіональні центри - Львів та Одеса (укр.)
19:15, 23 лютого 2017
Будівельники йдуть на рекорд. Післякризовий
По кому вдарить податок на нерухомість
Крім підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги українців в 2016 році чекає і новий оброк - податок на нерухомість. Тепер його платити повинні не тільки власники вілл та особняків, як передбачалося раніше, а й ті, хто в селах має безліч підсобних приміщень (рос.)
18:00, 13 липня 2016
По кому вдарить податок на нерухомість
Нана Чорна Чи є життя під уламками ЖЕКів (рос.)
УНІАН з'ясовував, що буде після 1 липня, коли прийде кінець епосі ЖЕКів, і чому українці відмовляються створювати об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, хоча їх переваги очевидні.
15:25, 09 червня 2016
Чи є життя під уламками ЖЕКів (рос.)
Антон Дранник Ринок нерухомості: черговий рік борсання на дні
2016 рік буде нелегким для будівельників. Важка економічна ситуація в країні надовго обмежила можливості українців інвестувати в квадратні метри, про що свідчить рекордно низька кількість угод з купівлі-продажу. Але навіть в таких умовах забудовники спробують підняти ціни на житло на початку року, що наступив, на 10-15%.
09:05, 13 січня 2016
Ринок нерухомості: черговий рік борсання на дні
Антон Дранник Нерухомість "на дні": купуйте, поки не пізно
Звична пісня ріелторів - купуйте квартиру зараз, інакше ціни злетять - змінилася на нову: беріть, поки дешево. І, схоже, вони мають рацію. У жовтні-листопаді 2015 року, після 20 місяців падіння, ціни досягли дна і можуть почати зростати вже наступного року.
15:54, 27 листопада 2015
Нерухомість "на дні": купуйте, поки не пізно
Антон Дранник Земля під мораторієм: кому це вигідно
В Україні вже 15 років йде дискусія - варто чи ні дозволити селянам вільно розпоряджатися своєю землею. УНІАН з'ясовував, чому досі в нашій країні не запрацював ринок землі, хто в цьому зацікавлений і як йдуть справи в цьому питанні у європейських сусідів.
17:55, 08 жовтня 2015
Земля під мораторієм: кому це вигідно
Антон Дранник Кого відправить у нокаут податок на нерухомість
Податок на нерухомість з 2016 року може стати обов'язковим для більшості українців. Ця ініціатива Мінфіну разом з нестримним підвищенням цін на послуги ЖКГ остаточно відіб'ють бажання людей інвестувати в «квадратні метри», що неодмінно позначиться на будівельній галузі - вона помре.
16:05, 29 вересня 2015
Кого відправить у нокаут податок на нерухомість
Нана Чорна Експерт: "Україна вийде на енергонезалежність, якщо усуне лобістів Росії"
Кабмін підписав меморандум з МВФ про нову програму співпраці, яка, в тому числі, передбачає підвищення тарифів для населення. УНІАН поцікавився у директора АДЦ «Інститут міста» Олександра Сергієнка, чи є такі тарифи справедливими, про «сірі» схеми теплокомуненерго і можливість перевести країну на електротепло.
14:35, 13 лютого 2015
Експерт: "Україна вийде на енергонезалежність, якщо усуне лобістів Росії"
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності